ние обезбеди енергија

На многу клиенти како влада, домови и канцеларии

Се наоѓа во индустрискиот парк на Linyi, во родниот град на калиграфски чудо, познатиот кинески калиграфија град и град во Кина Меѓународниот логистика и трговија, Шандонг Baishitong пластични производи копродукции, Ltd, има удобен транспорт и логистика испорака. Со пригоден железница, автопат и воздушниот транспорт, компанијата ужива предностите на лесен и супериорен транспорт. Шандонг Baishitong пластични производи копродукции, Ltd е интегриран професионална претпријатие ангажирани во истражување и развој, производство, продажба ......

за нас

Избрана Производи

Нашата компанија го прави алтернатива enegry достапни за секој клиент, индустријата и бизнис.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!